Az év úszó vidékbajnokságot BenedeK Magda lett

Fél ezer úszó szerepelet Hódemezővásárhelyen a 62. úszó vidékbajnokságon.
A versenyen 55 csapat 428 versenyzője állt rajtkőre melyen a  Parafa Úszóklub tizennyolc éves versenyzője is részt vett, Vaszkó Viktor edző vezetésével. Az Úszó Vidékbajnoka címet Benedek Magada szerezte meg. Magda több kategóriában is nyert. Megnyerte a 100m-es és a 200m-es gyórsúszást is, 4x50 m-es vegyesváltó tagjaként ezüstérmet. Nagyon büszkék magdára hiszen a Parafa Úszóklub legsikeresebb sportolója lett.

Parafa Úszóklub

Parafa Úszóklubban rengeteg fiatal versenyző van

A fiuknál 50m-es hátúszásban Tímár Péter állhatott a dobogó második fokára. Ezenkívül rentkívül nagy segítsége volt a váltóknak, akik egy bronz és egy ezüst érmet szereztek. A lányoknál 400m-es gyorsúszásban Varnyú Eszter érte el a 3. helyezést. A klub számára az elért eredmények húsz pontot jelentettek.